KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13669117
nr 1366 9117
Jörgen Boberg
(1940-2009), Danmark
Etsning, Signerad, PT, "Eva", bladets mått: 46x61 cm
Jørgen Boberg, Dansk bildkonstnär född 1940, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:22:31
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Karneval (Stig Lindberg)